Deep Purple udostępnili drugi utwór z nowej płyty [WIDEO]

/ 1 maja, 2020

Nowa płyta Deep Purple miała się ukazać 12 czerwca pod tytułem „Whoosh!”. Premiera została jednak opóźniona i album ukaże się dopiero w sierpniu. Jak tłumaczy zespół, wszystko z powodu panującej pandemii i kwarantanny, co przekłada się na opóźnieniach w tłoczniach płyt.

Jeszcze przed decyzją o przełożeniu premiery albumu, Deep Purple opublikowało singiel „Throw My Bones”. Teraz natomiast legendarna formacja pochwaliła się kompozycją pt. „Man Alive”, do której przygotowała oficjalny teledysk:

Whoosh!” będzie dostępny jako limitowany CD + DVD Mediabook (płyta DVD będzie zawierać zapis koncertu z Hellfest 2017), 2LP + DVD, limitowany box oraz w formie cyfrowej.

Po wydaniu płyty Deep Purple pojadą w trasę koncertową, która obejmie również Polskę – zespół wystąpi 14 października w łódzkiej Atlas Arenie.

%%REKLAMA%%

Tracklista:

 1. Throw My Bones
 2. Drop The Weapon
 3. We’re All The Same In The Dark
 4. Nothing At All
 5. No Need To Shout
 6. Step By Step
 7. What the What
 8. The Long Way Round
 9. The Power of the Moon
 10. Remission Possible
 11. Man Alive
 12. And The Address
 13. Dancing In My Sleep

REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także