Deep Purple w Polsce. Bilety w sprzedaży

/ 3 listopada, 2017

W kwietniu tego roku ukazał się najnowszy, dwudziesty już w dorobku album Deep Purple„inFinite” i w ramach „The Long Goodbye Tour” promującej ten krążek, zespół dwukrotnie wystąpił w naszym kraju. Trasa powoli dobiega końca i muzycy żegnają się ze sceną, ale kilka dni temu okazało się, że będzie można ich zobaczyć w Polsce jeszcze jeden raz!

Robert Plant śpiewał w Led Zeppelin okropnie?

Ostatni koncert Deep Purple będzie wielkim muzycznym wydarzeniem – odbędzie się on 1 lipca 2018 roku w Tauron Arenie Kraków

Bilety – Deep Purple w Polsce

Wejściówki na koncert właśnie trafiły do sprzedaży (można je kupić m.in. na Ticketpro.pl), a dostępne będą w następujących cenach (druga wartość to cena w dniu koncertu):

  • Stojące kat. 1 (płyta) – 210 / 230 zł
  • Stojące kat. 2 (Golden Circle) – 350 / 370 zł
  • Siedzące kat. 1 – 295 / 315 zł
  • Siedzące kat. 2 – 250 / 270 zł
  • Siedzące kat. 3 – 190 / 210 zł

Nowy dokument o Deep Purple

Deep Purple przygotował film dokumentalny „From Here To InFinite”, który 3 listopada ukaże się na płycie DVD i Blu-Ray. Grupa z tej okazji przygotowała dla fanów także inne niespodzianki.

Film „From Here To InFinite” ma trwać 97 minut i koncentrować się na nagraniach najnowszego, wydanego w tym roku albumu „InFinite”. Wydanie Blu-Ray zawierać będzie także ponad dwie godziny bonusowego materiału, w tym wywiady, ujęcia z sesji i trzy wcześniej niepublikowane teledyski do utworów „Time For Bedlam”, „Birds Of Prey” i „Smoke On The Water” sfilmowane podczas tegorocznego Hellfest we Francji.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun „From Here To InFinite”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także