Deep Purple wystąpił z Jordanem Rudessem z Dream Theater [WIDEO]

/ 15 marca, 2020

Deep Purple byli jedną z gwiazd Hell & Heaven Metal Fest, który odbył się w Meksyku. Z zespołem na klawiszach zagrał Jordan Rudess. Klawiszowiec Dream Theater zastąpił Dona Aireya i zagrał z grupą cały koncert.

Po występie klawiszowiec podzielił się z fanami, że wspaniale bawił się na scenie z Deep Purple. Nie wiadomo jeszcze, czy zagra z zespołem na innych koncertach.

Poniżej możecie obejrzeć wykonanie „Smoke On The Water” z tego festiwalu.

Nowa płyta Deep Purple ma się nazywać „Whoosh!” i ukaże się 12 czerwca. Producentem płyty ponownie będzie Bob Ezrin, który wyprodukował poprzednie albumy kwintetu.

W ramach koncertowej promocji płyty zespół ponownie przyjedzie do Polski. Deep Purple wystąpi 14 października w łódzkiej Atlas Arenie.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także