Deep Purple z teledyskiem do utworu „All I Got Is You”

/ 7 marca, 2017

Do premiery nowej płyty Deep Purple pozostał równo miesiąc – album „InFinite” pojawi się w sprzedaży 7 kwietnia. Wydawnictwo promowane jest przez singiel „Time For Bedlam”, którego słuchać możemy od dłuższego czasu w serwisie YouTube.

Deep Purple. Czy „The Long Goodbye” to ostatnia trasa?

Muzycy z legendarnego zespołu opublikowali właśnie kolejny utwór z nowej płyty. „All I Got Is You”, bo o nim mowa, doczekał się oficjalnego teledysku, na który złożyły się nagrania ze studia. Możemy więc nie tylko zapoznać się z premierowym materiałem, ale również zobaczyć muzyków z Deep Purple przy pracy.

Deep Purple – „All I Got Is You”:

Tracklista: Deep Purple – „InFinite”

1.   Time For Bedlam
2.   Hip Boots
3.   All I Got Is You
4.   One Night In Vegas
5.   Get Me Outta Here
6.   The Surprising
7.   Johnny's Band
8.   On Top Of The World
9.   Birds Of Prey
10. Roadhouse Blues

To koniec Deep Purple?

Jeszcze niedawno wszyscy przekonani byli, że muzycy z Deep Purple wyruszą w obszerną i jednocześnie pożegnalną trasę koncertową. Potwierdzała to jej nazwa, a także wypowiedzi muzyków. Ostatni wywiad Rogera Glovera sugeruje jednak, że zespołowi nie spieszy się do zejścia ze sceny:

Nadchodzi czas, w którym trzeba skończyć, ale my nie chcemy się z tym godzić. Nie chcemy wskazywać daty zakończenia kariery, wyruszać w pożegnalną trasę czy coś takiego. Chcemy grać tak długo, jak pozwoli nam na to nasze zdrowie i będzie to właściwie brzmiało. Jeśli nie będziemy w stanie robić na scenie tego, czego chcemy, to tak – to będzie czas, żeby skończyć. Nadal jednak to robimy i sprawia nam to radość. Drzwi się zamykają, ale nie są jeszcze zamknięte.

Trudno więc powiedzieć, co planują muzycy z Deep Purple. Na pewno będziemy mogli zobaczyć ich w Polsce, ponieważ trasa „The Long Goodbye” obejmie również nasz kraj. Bilety na oba koncerty, które odbędą się 23 i 24 maja tego roku, wciąż dostępne są w sprzedaży na stronie Ticketpro.pl

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także