Def Leppard zagrał jeden z najlepszych koncertów z Mötley Crüe. Wkrótce zagrają w Polsce

/ 18 stycznia, 2023
fot. Kevin Nixon


Według Phila Collena jeden z najlepszych koncertów w historii Def Leppard miał miejsce na trasie z Mötley Crüe.


W 2022 roku zespoły Def Leppard i Mötley Crüe ruszyły we wspólną trasę koncertową. 31 maja zagrają w krakowskiej Tauron Arenie.

W wywiadzie dla „Teraz Rocka” Wiesław Weiss zapytał o najlepszy koncert tej trasy. Phil Collen odparł, że koncert w Los Angeles był nie tylko najlepszym z trasy, ale jednym z najlepszych w karierze Def Leppard:

Moim zdaniem najlepszy koncert tej trasy i jeden z najlepszych w całej karierze daliśmy na stadionie SoFi w Los Angeles (27 sierpnia 2022 – red.). Przed tą trasą nie graliśmy na żywo od trzech lat i potrzebowaliśmy czasu, żeby się rozgrzać. I w Los Angeles wszystko było już na swoim miejscu. Joe świetnie śpiewał. Zespół był w rewelacyjnej formie. Światła, lasery i inne elementy robiły ogromne wrażenie. Wszystko zostało doprowadzone do perfekcji. To była wielka przyjemność – być tam i współtworzyć tak doskonałe widowisko.

Cały wywiad z Philem Collenem, w którym opowiada też dużo o historii Def Leppard znajdziecie w styczniowym „Teraz Rocku”, który jest już w sprzedaży.

STYCZNIOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

fot. Kevin Nixon

KOMENTARZE

Przeczytaj także