Deftones zapowiada reedycję płyty „White Pony”

/ 18 czerwca, 2020

W czerwcu mija 20 lat od wydania najsłynniejszego albumu Deftones, jakim jest „White Pony”. Z tej okazji grupa na jesień przygotowuje specjalną reedycję albumu. Zawierać ona będzie dodatkowy dysk z remiksami zatytułowany „Black Stallion”.

Podczas specjalnej konferencji prasowej Chino Moreno powiedział:

Wydamy w tym roku reedycję „White Pony” i zawierać ona będzie zremiksowaną wersję oryginalnej płyty, zatytułowaną „Black Satllion”. Znajdzie się na niej paru gości, niektórzy z nich zainspirowali powstanie oryginalnego albumu. W pewnym sensie zatoczyliśmy koło.

Chino Moreno przyznał, że pomysł płyty z remiksami pojawił się już w trakcie prac nad „White Pony” ale nie został wtedy zrealizowany.

%%REKLAMA%%

Równolegle Deftones kończy pracę nad nowym albumem. Perkusista Abe Cunnigham niedawno powiedział:

Właściwie już ukończyliśmy pracę, ale nie spieszymy się. Pracujemy z naszym starym przyjacielem, Terrym Date’em, który nagrywał z nami wczesne płyty. Płyta jest teraz masterowana.

Abe Cunningham twierdzi, że nowa płyta Deftones powinna ukazać się już we wrześniu.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także