Deicide rozstali się z gitarzystą i już ogłosili jego następcę

/ 20 stycznia, 2022

Amerykański zespół Deicide poinformował o zmianie na stanowisku gitarzysty.


Chris Cannella, który dołączył do Deicide w 2019 roku zastępując Marka Englisha, nie jest już gitarzystą formacji. Odszedł on z zespołu, ale wakat na jego stanowisku nie trwał długo. Ogłoszono bowiem, że skład formacji uzupełniony został przez znanego z The Absence i Inhuman Condition Taylora Nordberga.

Zespół Deicide napisał:

Mamy przyjemność ogłosić i powitać Taylora Nordberga w rodzinie Deicide! To niesamowity i utalentowany gitarzysta, który przenosi nasze brzmienie na wyższy poziom i wnosi głęboki poziom profesjonalizmu, który dopełnia i uzupełnia maszynę Deicide!

Chris Cannella również napisał kilka słów po rozstaniu się z amerykańskim zespołem:

Tak, to prawda. Nie jestem już w Deicide. Nie ma żadnego dramatu i wszyscy trzymaliśmy to w tajemnicy, aby nie doprowadzić do nieporozumień lub spekulacji. Niezmiennie szanuję i kocham Glena, Steve’a i Kevina. Przez ostatnie trzy lata przeżyłem wiele wspaniałych chwil, których wspomnienia będę pielęgnował.

Zespół Deicide istnieje od 1987 roku, w czasie których wydał dwanaście albumów studyjnych. Ostatnim jest „Overtures of Blasphemy” z 2018 roku. Na płycie zagrał jeszcze Mark English.

KOMENTARZE

Przeczytaj także