Demi Lovato nagrała utwór do nowego „Krzyku”. Posłuchaj! [WIDEO]

/ 6 marca, 2023

Wielkimi krokami zbliża się kinowa premiera filmu „Krzyk VI”. W sieci pojawił się utwór, który na jego potrzeby nagrała Demi Lovato.


Demi Lovato wydała właśnie singiel „Still Alive”, stworzony specjalnie na potrzeby szóstej części słynnej serii horrorów – „Krzyk”. Film trafi do kin już 10 marca.

W sieci pojawił się teledysk, w którym znalazły się między innymi sceny z filmu:

Artystka wydała w 2022 roku pop-rockowy album „Holy Fvck”, a do jej koncertowego składu dołączyła Nita Strauss, gitarzystka znana ze współpracy z Alice Cooperem.

„Krzyk”. Ghostface powraca!

Niedawno w sieci pojawił się zwiastun szóstej odsłony tytułu, który towarzyszy miłośnikom kina grozy od 1996 roku.

W filmie zagrają Jenna Ortega, Dermot Mulroney, Liana Liberato, Melissa Barrera czy Courtney Cox. Warto wspomnieć, że będzie to pierwsza odsłona, w której nie pojawi się Neve Campbell, zdecydowanie najbardziej znana aktorka związana z popularną serią filmów grozy. Poszło, jak to zwykle bywa, o pieniądze.

Pierwszy film światło dzienne ujrzał w 1996 roku i okazał się dużym sukcesem. Na tyle dużym, że w latach 1997-2011 ukazały się trzy kolejne odsłony. Do uniwersum powrócono w 2022 roku, gdy premierę miał film zatytułowany po prostu „Krzyk”. W nim Neve Campbell jeszcze się pojawiła.

KOMENTARZE

Przeczytaj także