Depeche Mode wydaje oświadczenie o stanie zdrowia wokalisty

/ 18 lipca, 2017

W poniedziałek, 17 lipca, tuż przed koncertem w Mińsku, wokalista Dave Gahan trafił do szpitala z powodu problemów z układem pokarmowym. Depeche Mode zmuszony był odwołać koncert, a pod znakiem zapytania stanęły także kolejne koncerty, w Kijowie i Warszawie.

Koncert Depeche Mode. Ważne informacje od organizatora

Na szczęście Dave Gahan opuścił już szpital i dalsza część trasy przebiegać ma zgodnie z planem. Zespół umieścił na swojej stronie następujące oświadczenie:

Z radością donosimy, że stan zdrowia Dave’a się poprawił i wracamy na scenę jutro w Kijowie na Ukrainie. Zespół nie może doczekać się ostatnich koncertów na europejskiej trasie koncertowej i spotkania z fanami w Kijowie jutro, Warszawie w piątek i w Cluj w niedzielę.

Grupa poinformowała także, że bada możliwość przełożenia koncertu z Mińska na inny termin. W ciągu kilku dni ma podać więcej informacji.

Na białoruskiej stronie fanów Depeche Mode pojawiło się zdjęcie Davida Gahana z personelem szpitala.

Bilety na koncert Depeche Mode w Warszawie są już wyprzedane, ale fani, którzy nie zdążyli się na nie załapać, będą mieli okazję zobaczyć Depeche Mode w Polsce w przyszłym roku i to aż na trzech koncertach. Grupa wystąpi u nas 7 lutego 2018 w Krakowie w Tauron Arenie, 9 lutego w Łodzi w Atlas Arenie oraz 11 lutego w Gdańsku w Ergo Arenie. Bilety dostępne w cenach od 249 do 399 złotych. Na stronie z biletami widnieje informacja o spersonalizowanych wejściówkach:

Bilety na ten koncert są spersonalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

„Global Spirit Tour” jest 18-stą trasą koncertową zespołu i pierwszą od trzech lat. Podczas trasy zespół będzie kontynuował akcję charytatywną we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot, zbierając fundusze na Charity: Water i zwiększając świadomość istoty jej misji – zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich na świecie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także