„Despacito” w stylu Iron Maiden, Slayer, Tool czy Rammstein

/ 2 sierpnia, 2017

Popularność utworu „Despacito” zaskoczyła nawet samych twórców, ale niespełna 3 miliardy odtworzeń w serwisie YouTube mówi samo za siebie. Nie jest to jednak kompozycja w żadnym stopniu rockowa, dlaczego więc o niej piszemy?

20 najczęściej odtwarzanych rockowych utworów na YouTube [RANKING]

Ponieważ zainteresował się nią Anthony Vincent – youtube'owy twórca – który wykonał przebój w 26 różnych stylach. W swoim nowym filmie wciela się w takich wykonawców jak Tool, Slayer, Babymetal, Iron Maiden, Rammstein, Motorhead, Queen i wielu innych. Jego najnowsze dzieło znajdziecie poniżej:

Czy w takiej formie „Despacito” jest łatwiejsze do strawienia? Zapraszamy do komentarzy! 

Sierpniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży

Wkładkę najnowszego numeru poświęciliśmy zespołowi Mastodon, który na początku lipca po raz kolejny odwiedził nasz kraj i który niedawno wydał zbierającą pochlebne opinie płytę „Emperor Of Sand”. Przypomnieliśmy biografię tej fascynującej grupy, a także przeanalizowaliśmy jej barwną dyskografię.

Ponadto będziecie mogli przeczytać obszerny wywiad ze Stevenem Wilsonem, a także recenzję jego najnowszej płyty, „To The Bone”, która do sklepów trafi dopiero w drugiej połowie sierpnia.

Jaz Coleman, lider Killing Joke, przedstawi swoje oryginalne spojrzenie na świat, a z wywiadów będziecie mogli się dowiedzieć także, co słychać u duetu Royal Blood, który niedawno powrócił z drugim albumem, Raya WilsonaAccept Mike + The Mechanics. Poznacie też debiutujący na naszym rynku zespół The Shelters z Kalifornii.

Dużą część numeru zajmują relacje z koncertów, których latem tradycyjnie sporo jest w naszym kraju. Znajdziecie obszerne relacje z Open’er Festival, Life Festival Oświęcim, a także z koncertów Guns N’ RosesColdplay System Of A Down.

To i znacznie więcej w nowym „Teraz Rocku” dostępnym w kioskach w całej Polsce i w naszym sklepie internetowym.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także