Devin Townsend powraca do Polski na kolejny koncert

/ 28 stycznia, 2019

Jeszcze przed kwietniowym koncertem Devina Townsenda w Warszawie poznaliśmy datę jego kolejnego koncertu w Polsce. Artysta wystąpi 29 listopada 2019 roku w Centrum Kongresowym A2 we Wrocławiu. Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 1 lutego od 10:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony Live Nation wystartuje w środę, 30 stycznia o 10.00 i potrwa do 1 lutego do godziny 09:00. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy we wtorek, 29 stycznia o godz. 10.00 i zakończy się 1 lutego o godz. 09:00.

Devin Townsend chciał napisać piosenkę z Nickelback

Wcześniej Devin Townsend wystąpi w Warszawie – artysta na specjalny koncert z serii „An evening with…” przybędzie do warszawskiej Stodoły, gdzie zagra 5 kwietnia.

Na przestrzeni kariery Devina Townsenda można zauważyć jedną stałą: zmianę. Zaczynając od Sex & Religion, w którym był frontmanem, przez przełomową solową płytę „Terria”, wcielenie w klimatach country rocka w Casualties of Cool kończąc na fenomenalnym albumie „Transcendence” i ostatnio wydanym „Ocean Machine: Live at the Ancient Roman Theatre Plovdiv”, kanadyjski muzyk daje jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowany monotematycznością.

%%REKLAMA%%

Devin jest zbyt niecierpliwy aby tworzyć kolejne piosenki dla zespołu Strapping Young Lad – dlatego też w 2007 roku skończył pracę nad tym projektem. Nie będzie też na pewno czwartego czy piątego albumu Ziltoid (szanse na trzeci są już pod znakiem zapytania), bo do tego czasu jego artystyczne plany będą zapewne zwrócone w innym kierunku. Aby zrozumieć dlaczego Townsend mniej lub bardziej świadomie jest zwolennikiem zmiany należy lepiej poznać jego postać i muzykę, którą teraz tworzy.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także