Dickinson (Iron Maiden) zrugał fanów palących trawkę pod sceną: Proszę o odrobinę szacunku

/ 24 października, 2022

Wokalista Iron Maiden w ostrych słowach skomentował zachowanie osób zgromadzonych pod sceną na koncercie w Kalifornii.


Iron Maiden są w trakcie trasy koncertowej po Ameryce Północnej. Podczas koncertów zespołu dzieje się naprawdę dużo, a niedawno wokalista musiał własnoręcznie wyprowadzić jednego z fanów, który wtargnął na scenę. Podczas koncertu w Honda Center w Anaheim, który odbył się 21 września, również nie było się bez problemów. Nagranie ujrzało światło dzienne dopiero niedawno.

Muzyków z brytyjskiego zespołu zdenerwowali ludzie zgromadzeni pod sceną, którzy raczyli się marihuaną. Rozsierdzony Bruce Dickinson powiedział:

Jest tutaj tyle je***ych osób, które palą je***ne zielsko, że jestem zdumiony, że w ogóle widzą, co dzieje się na scenie. Biedny Steve [Harris]. Nie wiem, czy wiecie, ale on nie znosi marihuany, a także jej zapachu. Rozumiecie? Kiedy więc próbuje grać na basie w takich warunkach, jest mocno wk**wiony.

Mnie też to wk**wia. Jestem wokalistą, jasne? Więc… chciałbym prosić o odrobinę szacunku. Jeśli ktoś chce się naćpać do nieprzytomności, to niech stąd wyjdzie i to zrobi. Rozumiemy się?

Nagranie z przemowy wokalisty Iron Maiden zostało oczywiście zarejestrowane:


IRON MAIDEN WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE


Iron Maiden w Polsce

Iron Miaden wyruszy w trasę koncertową po Europie latem 2023 roku. Zespół wystąpi również w Polsce. Trasa The Future Past Tour zawierać będzie wcześniej niewykonywane utwory z ostatniego studyjnego albumu zespołu – „Senjutsu”, a także skupi się na kultowej płycie „Somewhere In Time” z 1986 roku oraz innych klasycznych kawałkach.

Iron Maiden zagra w Polsce dwa koncerty – 13 i 14 czerwca 2023 roku w Tauron Arenie Kraków.

KOMENTARZE

Przeczytaj także