Die Antwoord w pięknym stylu odpowiadają na zaczepki Eminema [WIDEO]

/ 7 września, 2018

Na wydanej w zeszłym tygodniu płycie Eminema Kamikaze” znalazł się utwór „Greatest”, w którym raper zaczepił pochodzący z RPA duet Die Antwoord.

Die Antwoord ujawnił pierwsze szczegóły nowego albumu

Wszystko zaczęło się dużo wcześniej, gdy w utworze „UntouchableEminem nieprawidłowo wymówił nazwę zespołu. Wtedy Ninja i Yolandi nagrali serię filmów, w których uczą jak poprawnie wymawiać Die Antwoord. Eminem jednak nie odpuścił i w „Greatest” rapuje: This can't be real, you dissed me and I was just tryin' to/ Give you a shout—now get the fuck out my rhyme book!

Członkowie Die Antwoord również nie dali za wygraną publikując film, w którym najpierw nazywają Eminema „zabawnym typem”, a potem rapują mu odpowiedź, że lepiej rapował, gdy brał narkotyki i że dzieciaki nie łapią już jego rymów ani botoksu. Całość Ninja i Yolandi kończą skandowaniem E-M-I-N-E-M R-I-P.

Obejrzyjcie ten film poniżej.

Album „KamikazeEminema opublikowany został bez żadnej zapowiedzi, zaledwie 9 miesięcy po wydaniu płyty „Revival”. Producentami wykonawczymi najnowszej płyty jest sam Eminem oraz Dr. Dre. Wśród zaproszonych gości przez słynnego rapera znaleźli się Royce Da 5’9”, Joyner Lucas i Jessie Reyez. Warto także wspomnieć, że współautorem utworu „Greatest” jest Kendrick Lamar, natomiast przy kompozycji „Fall” rapera wsparł Justin Vernon z indiefolkowej formacji Bon Iver, a przy „Normal” w gronie autorów dopisano również Little Dragon.

Na krążku „Kamikaze” znalazł się m.in. utwór „Venom”, który został stworzony na potrzebę ścieżki dźwiękowej do filmu o tym samym tytule, będący ekranizacją komiksu.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także