Dimebag Darrell tuż przed śmiercią chciał reaktywować Panterę

/ 26 lutego, 2020

Dimebag Darrell zginął tragicznie 8 grudnia 2004 roku podczas koncertu Damageplan. Był to zespół, który założył wraz ze swoim bratem Vinniem po rozpadzie Pantery. Jeden z jego najbliższych przyjaciół wyjawił jednak, że chciał powrotu swojego starego zespołu.

Daryl Arnberger w wywiadzie dla „Landry.audio” powiedział, że widział się z Dimebagiem w listopadzie 2004 roku i gitarzysta wyjawił mu, że chce rozwiązać Damageplan i powrócić do Pantery:

Powiedział: „Zagramy w grudniu tę trasę z Damageplan, a potem zrobimy coś nowego, co nie będzie związanego z tym zespołem. Zrobię wszystko, co mogę, żeby zebrać z powrotem chłopaków”. Miał dość Damageplan. Chciał powrócić do Pantery. Twierdził, że pozostali członkowie nie angażują się tak bardzo. Nie czuł tej magii, jaka była między członkami Pantery.

%%REKLAMA%%

Śmierć Dimebaga jednak przekreśliła szanse na powrót Pantery.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także