Disturbed zaprosił na scenę sobowtóra wokalisty [WIDEO]

/ 17 maja, 2019

Podczas koncertu Disturbed w Manchesterze wokalista David Draiman zaprosił na scenę Carlosa Pau-Reala – swojego sobowtóra. Carlos jest Portugalczykiem, który przejął charakterystyczny wygląd Davida. David zauważył jednak, że sam jakiś czas temu zrezygnował z piercingu na twarzy.

Poznaliśmy support Disturbed w Polsce

Na scenie David powiedział, że poznali się podczas koncertu w Londynie:

Najzabawniejsze było to, że była w tłumie grupa ludzi, którzy myśleli, że on to ja. Doszło nawet do tego, że robili sobie z nim zdjęcia i publikowali na Twitterze z podpisem „David Draiman przyszedł wcześniej, żeby obejrzeć Skindred”.

Poniżej możecie zobaczyć film z tego koncertu.

Disturbed ogłosili światową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album „Evolution” oraz pochodzący z niego singiel „Are You Ready", który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie. To dwunasty utwór w historii zespołu, który zajął najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie utwór, który wspiął się tam najszybciej. Singiel odnotował ponad 5 mln streamów w serwisie Spotify, a teledysk ma już ponad 7 mln wyświetleń na Youtube.

%%REKLAMA%%

Grupa wystąpi w Polsce już 20 czerwca na warszawskim COS Torwar, a jako support zagra Radio Slam.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także