DJ Ashba (eks Guns N' Roses) został aresztowany [FOTO]

/ 31 lipca, 2018

DJ Ashba został zatrzymany przez policję w Fairbury w stanie Illinois, po tym jak nie zatrzymał się przed znakiem STOP. Policjanci przeprowadzili test trzeźwości i gdy okazało się, że kierowca jest pijany, został przewieziony do pobliskiego aresztu.

Slash wyjawił, co myśli o Axlu

DJ Ashba mieszka w Las Vegas, ale w miniony weekend był w rodzinnym mieście Fairbury, gdzie wziął udział w imprezie sportowej i wykonał na niej hymn Stanów Zjednoczonych.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcie z kartoteki, jakie udało się pozyskać portalowi TMZ.

DJ Ashba dołączył do zespołu Guns N’ Roses w 2009 roku, gdy grupa wyruszyła w trasę promującą album „Chinese Democracy”. Ashba postanowił opuścić grupę, gdy dowiedział się, że wraca do niej Slash, mimo że Axl zachęcał go, by został. W rozmowie dla „Teraz Rocka” powiedział:

Axl zadzwonił do mnie i powiedział, że chciałby, żebym był częścią reaktywowanego składu. Czułem się zaszczycony jego propozycją, ale nie widziałem tam dla siebie miejsca. W zespole grałem głównie partie Slasha. Jeśli Slasha nie ma w Gunsach, z przyjemnością zajmę jego miejsce i postaram się oddać jego nonszalancki, rockandrollowy styl, ale skoro wrócił to chętnie się usunę. Jestem wielkim fanem tego zespołu i cieszę się, że mogłem być jednym z jego gitarzystów.

DJ Ashba przeszedł do zespołu Sixx:A.M., a obecnie Jamesem Michaelem współtworzy Pyromantic.

rf | fot. Ch Villa

KOMENTARZE

Przeczytaj także