„Don’t Worry Darling” – zobacz zwiastun thrillera w reżyserii Olivii Wilde [WIDEO 18+]

/ 4 maja, 2022

Wyreżyserowany przez Olivię Wilde film pt. „Don’t Worry Darling” doczekał się oficjalnego zwiastuna.


Thriller „Don’t Worry Darling” będzie miał swoją premierę 23 września tego roku. Podczas niedawnego CinemaConu odbyła się premiera jego zwiastuna, który teraz dostępny jest również w sieci.

Don’t Worry Darling” wyreżyserowane zostało przez Olivię Wilde, która zagra w nim również jedną z głównych ról. Obok niej na akranie zobaczymy między innymi Florence Pugh, Harry’ego Stylesa oraz Chrisa Pine’a.

Zwiastun „Don’t Worry Darling” znajdziecie poniżej:

Akcja filmu przeniesie nas do lat 50. XX wieku. Dział będzie się w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w eksperymentalnej, pustynnej utopii, która zbudowana została przez firmę Victory. Choć pozornie zamieszkująca ją społeczność wydaje się idealna, główna bohaterka filmu – Alice – zaczyna dostrzegać jej ciemne strony. Analizując sytuację, w której się znalazła, zauważy liczne mroczne niedopowiedzenia i niejasności.

Olivia Wilde, która przy tworzeniu filmu współpracowała ze scenarzystką Katie Silberman, przyznała, iż podczas prac nad „Don’t Worry Darling” inspirowała się takimi produkcjami jak „Matrix”, „Incepcja” czy „Truman Show”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także