Doro zagra koncert w Polsce w 2020 roku [DATA, BILETY]

/ 28 listopada, 2019

Doro Pesch wraz z zespołem ponownie zagości w Polsce. Legenda niemieckiego heavy metalu ruszy w europejską trasę, by promować swój najnowszy album „Forever Warriors, Forever United”, który ukazał się w 2018 roku nakładem Nuclear Blast.

Polski koncert Doro odbędzie się 18 listopada 2020 roku w warszawskim klubie Proxima. Bilety na występ artystki trafiły już do sprzedaży i są dostępne w następujących cenach:

  • Przedsprzedaż: 95 PLN
  • W dniu koncertu: 110 PLN

Doro Pesch to niekwestionowana królowa heavy metalu i żywa legenda gatunku, uwielbiana przez fanów na całym świecie. Nie tylko przez wzgląd na wspaniałą muzykę, którą tworzyła pod szyldem Warlock i tworzy jako Doro, lecz również ze względu na swoją otwartość i miłość do fanów, którą na każdym kroku podkreśla.

%%REKLAMA%%

Pochodząca z Düsseldorfu Niemka z grania heavy metalu uczyniła życiowy priorytet. Jej rodziną są przyjaciele z zespołu, ekipy technicznej, a przede wszystkim miliony maniaków metalu na świecie, którzy niezliczone ilości razy owacyjnie przyjmowali występy Doro, chociażby na legendarnym festiwalu Wacken Open Air, na który regularnie jest zapraszana oraz niemal we wszystkich zakątkach świata, w których organizowane są metalowe koncerty.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także