DragonForce pokazał teledysk do „Doomsday Party” [WIDEO]

/ 15 września, 2023
fot. Travis Shinn


Zobacz teledysk do najnowszego singla zespołu DragonForce.


Doomsday Party” to tytuł najnowszego singla zespołu DragonForce. Grupa właśnie udostępniła do niego teledysk.

Utwór inspirowany rockiem z lat 80. doprawiony jest hipnotyzującymi dźwiękami z gier wideo w stylu retro. Grupa swoje inspiracje czerpie z niezliczonych stylów heavy metalowych, królestw fantasy i gier wideo, łącząc rockowe wpływy z lat 80. z chwytliwymi refrenami i podnoszącymi na duchu melodiami.

Herman Li tak mówi o “Doomsday Party”:

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością zaprezentowania zupełnie nowej piosenki DragonForce po ponad czterech latach oczekiwania! To była trudna decyzja, który z naszych nowych utworów wydać jako pierwszy, ale zdecydowaliśmy się na ten, ponieważ prezentuje on inny aspekt naszej muzyki, zachowując jednocześnie niepowtarzalne brzmienie DragonForce.

Proces kręcenia tego teledysku był świetny i mieliśmy okazję wcielić naszą wizję w życie w Los Angeles w Kalifornii. Mamy nadzieję, że fani wszystkich odmian metalu znajdą w nim coś dla siebie. Nie możemy się doczekać, aż zagramy to na żywo podczas naszej nadchodzącej trasy!

Teledysk do „Doomsday Party” możecie obejrzeć poniżej.

Szwedzcy wirtuozi z Amaranthe oraz brytyjska powermetalowa załoga DragonForce połączą wiosną siły i wyruszą na podbój Starego Kontynentu uzbrojeni w swoje nowe albumy. Jedyny polski koncert na europejskim szlaku odbędzie się 4 marca w warszawskim klubie Progresja, a gościem specjalnym będzie mołdawskie Infected Rain.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 18 września o godzinie 10:00.

KOMENTARZE

Przeczytaj także