DragonForce singlem zapowiedzieli nowy album [WIDEO]

/ 19 października, 2023
fot. Travis Shinn

Właśnie poznaliśmy szczegóły związane z nowym albumem zespołu DragonForce. Jego premiera przewidziana jest na marzec przyszłego roku!


Nominowani do nagrody Grammy pionierzy power metalu z DragonForce wydadzą swój nowy album „Warp Speed Warriors” 15 marca 2024 roku.

Słynny zespół wirtuozów gitary i założycieli Hermana Li i Sama Totmana, wokalisty Marca Hudsona, basistki Alicii Vigil i perkusisty Gee Anzalone’a ma zamiar wydać najbardziej ambitny i innowacyjny album w dotychczasowej historii.

Zapowiada go opublikowany właśnie utwór „Power of the Triforce”:

Jesteśmy podekscytowani możliwością przedstawienia naszego najnowszego utworu, który zainspirowany został jedną z naszych ulubionych serii gier wideo, Zeldą! Pragniemy, aby entuzjaści metalu o różnych gustach odkryli w jego głębiach coś wyjątkowego. Przygotujcie się, bo szykujemy się do uwolnienia tej dźwiękowej przygody na żywo podczas naszych nadchodzących tras!

– powiedział o nowym utworze Herman Li.

„Warp Speed Warriors” został wyprodukowany, zmiksowany i zmasterowany przez Damiena Rainauda w Mix Unlimited w Los Angeles w Kalifornii z Samem Totmanem i Hermanem Li. Ten album to niezrównane, innowacyjne doświadczenie dźwiękowe, które stanowi kontynuację dziedzictwa zespołu DragonForce.

Tracklista „Warp Speed Warriors”:

  1. Astro Warrior Anthem
  2. Power of the Triforce
  3. Kingdom of Steel
  4. Burning Heart
  5. Space Marine Corp
  6. Doomsday Party
  7. Prelude to Darkness
  8. The Killer Queen
  9. Pixel Prison

Amaranthe i DragonForce na wspólnym koncercie w Polsce

Szwedzcy wirtuozi z Amaranthe oraz brytyjska formacja DragonForce połączą wiosną siły. Jedyny polski koncert na europejskim szlaku odbędzie się 4 marca w warszawskim klubie Progresja, a gościem specjalnym będzie mołdawskie Infected Rain.

Bilety w sprzedaży.

KOMENTARZE

Przeczytaj także