Dream Theater zagrają koncert w Polsce w 2024 roku [DATA, BILETY]

/ 8 kwietnia, 2024

Mistrzowie progresywnego metalu, zespół Dream Theater, ogłosili właśnie, że w 2024 roku zagrają koncert w Polsce.


Giganci metalu progresywnego z Dream Theater powracają do Polski. Amerykańska grupa w kultowym składzie Portnoy, Petrucci, LaBrie, Myung i Rudess 3 listopada zamelduje się w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie świętować będzie jubileusz 40-lecia swojej działalności.

Dream Theater w Polsce – bilety

  • Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 12 kwietnia o godzinie 10:00.
  • Dostępne będą w następujących punktach sprzedaży: winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet i Ticketmaster Polska.

O Dream Theater…

Pionierzy prog metalu w swojej już blisko 40-letniej historii mogą pochwalić się sporą listą osiągnięć. Ponad 15 milionów sprzedanych płyt, 3 nominacje do nagrody Grammy (w tym jedna wygrana – dwa lata temu w kategorii Best Metal Performance), miejsce krążka „Images & Words” w rankingu 100 albumów metalowych wszech czasów wg Rolling Stones to oczywiście tylko niektóre z nich, ale Amerykanie wydają się ani myśleć o zwalnianiu tempa.

Z każdym kolejnym rokiem umacniają budowany przez siebie pomnik, a bieżący nie będzie odstępstwem od tej normy. Do składu, po ponad dekadzie rozłąki, powrócił bowiem legendarny perkusista Mike Portnoy i z nim na pokładzie Dream Theater w pocie czoła pracują nad nową, 16. już w swoim dorobku płytą.

Przełom 2024 i 2025 roku dla zespołu zapowiada się zatem niezwykle ekscytująco, dlatego wszyscy, którzy w muzyce cenią sobie wirtuozerię, zderzające się ze sobą subtelne i drapieżne melodie oraz mistrzowski groove powinni stawić się 3 listopada w łódzkiej Atlas Arenie, by hucznie świętować jubileusz formacji.

KOMENTARZE

Przeczytaj także