Dream Theater zapowiada niespodzianki na koncercie w Polsce

/ 22 grudnia, 2022


W styczniu Dream Theater ruszy w europejską trasę koncertową. Grupa zapowiada, że fanów czekają niespodzianki.


Dream Theater promuje na trasie wydany w 2021 roku album „A View From The Top Of The World”. W styczniu 2023 roku wystartuje kolejna część trasy koncertowej, która obejmie także Polskę – 29 stycznia Dream Theater zagra w warszawskiej hali COS Torwar.

John Petrucci poinformował fanów, że grupa przygotowała na te koncerty coś specjalnego i fani mogą spodziewać się zmian w setliście:

Do wszystkich naszych przyjaciół z Europy i Wielkiej Brytanii, którzy zobaczą nas w styczniu i lutym: Jeśli widzieliście już nasz koncert to wprowadziliśmy pewne znaczące zmiany do setlisty. Nie chcecie tego przegapić. Przyjdźcie nas znowu zobaczyć. Mamy też inne koncertowe plany na 2023 rok, które ogłosimy wkrótce.

W wywiadzie dla „Sea Of Tranquility” wokalista James LaBrie powiedział niedawno, że w 2023 roku grupa zamierza przede wszystkim grać koncerty, w tym zagrać trasę po Europie i Azji, która to pierwotnie miała odbyć się wiosną 2020 roku. Dopiero potem Dream Theater zacznie przygotowania do nagrania nowego albumu.

LaBrie mówi:

Nie sądzę, żebyśmy weszli do studia wcześniej niż na początku 2024 roku. Myślę, że wcześniej nie miałoby to sensu. Ale nie trzymajcie mnie za słowo. Coś się zawsze może zmienić. Taki jest póki co nasz plan działania.

KOMENTARZE

Przeczytaj także