Dua Lipa opublikowała długo oczekiwany utwór. Posłuchaj „Don't Start Now”!

/ 1 listopada, 2019

Dua Lipa weszła dziś w nową eręwydając singiel „Don't Start Now”. Utwór przepełniony jest pozytywną energią, a tak na jego temat wypowiada się sama artystka:

Zdecydowałam wydać tę piosenkę, aby zamknąć pewien rozdział mojego życia i rozpocząć kolejny. Wchodzę w nową erę z nowym brzmieniem! Chodzi o to, aby iść przed siebie i nie pozwolić nikomu tego zepsuć. Wyboru piosenki dokonałam z genialną ekipą, z którą tworzyłam „New Rules”, co jeszcze mocniej utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to dobra decyzja.

Utwór pojawił się serwisach streamingowych i w serwisie YouTube. Doczeka się również oficjalnego teledysku, którego premierę przewidziano na dzisiejsze popołudnie. Tymczasem już teraz możecie zapoznać się z „Don't Start Now”:

%%REKLAMA%%

Debiutancki album artystki wydany w 2015 roku sprzedał się w czterech milionach egzemplarzy na całym świecie i jest najpopularniejszym albumem w historii Spotify wydanym przez kobietę. Co warte podkreślenia, Dua Lipa jest najmłodszą artystką, która osiągnęła miliard wyświetleń na YouTube. Zdobyła też trzy Brit Awards i dwie nagrody Grammy.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także