Dua Lipa po raz kolejny zmuszona do przełożenia tournée po Europie [NOWE DATY]

/ 23 października, 2020


Przełożone koncerty Duy Lipy miały odbyć się w styczniu przyszłego roku, ale już wiadomo, że nie dojdą one do skutku. Artystka podała nowe daty koncertów w Europie.


Trasa koncertowa po Europie, którą kilka miesięcy temu z powodu pandemii koronawirusa przełożyła Dua Lipa, ponownie nie dojdzie do skutku. Artystka napisała w swoich mediach społecznościowych, że zmuszona została do ustalenia nowych dat koncertów zapowiedzianych w Wielkiej Brytanii i kontynentalnej części Europy.

Miała rozpocząć występy już w styczniu 2021 roku, ale według nowego planu wyruszy w tournée 10 września i rozpocznie od występu w Liverpoolu. Ma w swoich planach odwiedzić między innymi Niemcy, Francję, Włochy, Belgię czy Hiszpanię. Dua Lipa nie planuje i nie planowała grać w Polsce.

Poniżej daty przeniesionej trasy koncertowej artystki:

Debiutancki album artystki wydany w 2015 roku sprzedał się w czterech milionach egzemplarzy na całym świecie i jest najpopularniejszym albumem w historii Spotify wydanym przez kobietę. Co warte podkreślenia, Dua Lipa jest najmłodszą artystką, która osiągnęła miliard wyświetleń na YouTube. Zdobyła też trzy Brit Awards i dwie nagrody Grammy.

Jej dyskografię zamyka pełen przebojów krążek „Future Nostalgia”, który miał swoją premierę w marcu tego roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także