Duff McKagan (Guns N’ Roses) opublikował kolejny singel promujący nową płytę

/ 13 września, 2023
fot. Connor Ellmann


Posłuchaj nowego singla basisty Guns N’ Roses. Jego nowa płyta już wkrótce.


Duff McKagan udostępnił “Longfeather”, nowy singiel z jego trzeciego solowego albumu, “Lighthouse”, który ukaże się w piątek, 20 października.

Tak o utworze mówi Duff:

„Dziś jest dobry dzień na śmierć” nie oznacza makabrycznej tęsknoty za śmiercią, ale raczej żądzę życia i wyuczonych nawyków dobrego i uczciwego codziennego wysiłku. Longfeather chronił swój dom. Nie był w stanie utrzymać CAŁEJ zachodniej fali… ale zrobił wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. O, nie ma już Longfeather. O, Longfeather jest w domu. Widzę cię. Widzę cię. Dziękuję Longfeather za danie mi nadziei i solidnego punktu oparcia

Poniżej możecie posłuchać najnowszego singla Duffa McKagana.

Wcześniej Duff opublikował singel „I Saw God On 10th St.”, którego możecie posłuchać poniżej.

Płyta “Lighthouse” dostępna będzie w kilku wersjach, (CD, CD deluxe z rozkładanym nadrukiem fotograficznym, kaseta, standardowy czarny winyl i deluxe winyl w wielu kolorach, każdy z litografią, książeczką, naklejką i kostką do gitary). Dostępne będą również wersje sygnowane i ekskluzywne wersje sklepowe.

„Lighthouse” – tracklista:

 1. LIGHTHOUSE
 2. LONGFEATHER
 3. HOLY WATER
 4. I SAW GOD ON 10TH ST
 5. FALLEN
 6. FORGIVENESS
 7. JUST ANOTHER SHAKEDOWN
 8. FALLEN ONES
 9. HOPE (FEAT. SLASH)
 10. I JUST DON’T KNOW (FEAT. JERRY CANTRELL)
 11. LIGHTHOUSE (REPRISE) (FEAT. IGGY POP)

W wywiadzie dla „Teraz Rocka” Duff przyznaje, że był pod wielkim wrażeniem koncertu w Stodole w 2019 roku promującego jego poprzednią płytę, „Tenderness”:

Polska to świetny, rock’n’rollowy kraj. Grałem tam mój pierwszy europejski koncert trasy Tenderness. Powaliło mnie. Koncert był wyprzedany, nie wiedziałem, że ktokolwiek w Polsce w ogóle wie, że gramy. A ludzie znali wszystkie teksty, śpiewali je. Wróćmy więc do Polski i zagrajmy całą trasę (śmiech). Nie będę grał dużo koncertów tak jak z Gunsami, pewnie zagram kilkanaście koncertów w Stanach a potem kilkanaście w Europie. Na pewno zagram w Polsce. Na pewno! Tak wspaniale nam się grało na trasie Tenderness, że wrócę. Nie wiem jeszcze kiedy, ale raczej w przyszłym roku, bo muszę zrobić sobie trochę przerwy.

Cały wywiad z Duffem McKaganem przeczytacie już we wrześniowym numerze „Teraz Rocka”, który jest już w sprzedaży.

WRZEŚNIOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także