Duff McKagan (Guns N’ Roses) zapowiedział solowy album. Pierwszy singiel w sieci!

/ 14 czerwca, 2023
fot. Charles Peterson

Znany z występów w zespole Guns N’ Roses, Duff McKagan, zapowiedział nowy solowy album.


Duff McKagan udostępnił utwór „Lighthouse”, tytułową piosenkę z jego trzeciego solowego albumu, który ukaże się 20 października. Wydawnictwo można już też zamawiać w przedsprzedaży. Na płycie pojawili się wyjątkowi goście – Iggy Pop, Jerry Cantrell i kolega z Guns N’ Roses, Slash.

Płyta dostępna będzie w kilku wersjach, (CD, CD deluxe z rozkładanym nadrukiem fotograficznym, kaseta, standardowy czarny winyl i deluxe winyl w wielu kolorach, każdy z litografią, książeczką, naklejką i kostką do gitary). Dostępne będą również wersje sygnowane i ekskluzywne wersje sklepowe.

Rozbijające się… wznoszące się fale, a wszystko wokół ciebie się zapada. Życie czasami rzuca nami dookoła, a my odczuwamy tęsknotę za komfortem i przyciąganiem do domu. Statek rzucony jak zabawka, podarte  żagle i  skrzypiące drewno bez balastu. Dusza starająca się ze wszystkich sił odnaleźć spokój i centrum. Znajdź latarnię morską. Mam swoją latarnię… wirującą w ciemności z jej ciepłem i obietnicą opieki, miłości, śmiechu i wszystkiego, co jest prawdą. Będziesz moją latarnią morską, daj mi światło… i zabierz mnie do domu.

– powiedział o nowej płycie Duff McKagan.

„Lighthouse” – tracklista:

 1. LIGHTHOUSE
 2. LONGFEATHER
 3. HOLY WATER
 4. I SAW GOD ON 10TH ST
 5. FALLEN
 6. FORGIVENESS
 7. JUST ANOTHER SHAKEDOWN
 8. FALLEN ONES
 9. HOPE (FEAT. SLASH)
 10. I JUST DON’T KNOW (FEAT. JERRY CANTRELL)
 11. LIGHTHOUSE (REPRISE) (FEAT. IGGY POP)
KOMENTARZE

Przeczytaj także