Duff McKagan w Antyradiu! Już dziś kolejna audycja „Three Chords & the Truth”

/ 14 września, 2023
fot. Charles Peterson

Od końca sierpnia w Antyradiu możemy usłyszeć audycję prowadzoną przez legendarnego muzyka Guns N’ Roses, Duffa McKagana. Na antenie towarzyszy mu jego żona Susan.


Duff McKagan i Susan Holmes McKagan co tydzień od 31 sierpnia goszczą na antenie Antyradia. Nie jako goście, ale prowadzący autorską audycję „Three Chords & the Truth”. Możemy ich usłyszeć w każdy czwartek o godzinie 19:00 (powtórki audycji prezentowane są w każdą niedzielę o 19:00).

W rolę lektorów wcielają się Tomek Kasprzyk oraz Joanna Zientarska.

Początkowo „Three Chords & the Truth” Duff miał prowadzić ze swoim siostrzeńcem, ale całą sprawą zainteresowała się jego żona Susan:

Powiedziałem wtedy: „Dlaczego nie poprowadzisz tej audycji ze mną na stałe?” Ona nie była zdecydowana. Jednak zaczęła przygotowywać całą zawartość, robiła research na temat różnych utworów. Dla mnie to jest naturalne. Mogę po prostu rozmawiać o utworach, a ona robi gruntowne badania. Dzięki temu dowiaduję się wielu nowych rzeczy o utworach, które znam od lat. To dla mnie naprawdę ciekawe i myślę, że to otwiera nam drzwi do rozmów o sprawach, które wykraczają poza nasz związek.

– powiedział McKagan.

fot. Antyradio

Fanów muzyka Guns N’ Roses odsyłamy również do najnowszego „Teraz Rocka”. W piśmie znajdziecie obszerny wywiad z Duffem McKaganem, w którym opowiedział między innymi o tym, dlaczego na pewno zagra koncert w Polsce.

WRZEŚNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

KOMENTARZE

Przeczytaj także