Dzieciaki naśladują Iron Maiden [WIDEO]

/ 14 marca, 2017

Znacie to przysłowie: czym skorupka za młodu nasiąknie… Poniżej możecie zobaczyć filmik z dzieciakami, które udowadniają, że w młodym wieku można mieć zarówno dobry gust muzyczny, jak i posiadać odpowiednie umiejętności aktorskie. 

Iron Maiden walczą z konikami. Sukces kampanii zespołu

Zapewne wszyscy kojarzycie tzw. mini talent-show, które odbywały się w szkołach, podczas których najmłodsi wcielają się w znanych artystów i ich udają przy muzycznym akompaniamencie. Sami pewnie nie raz w takim czymś występowaliście. 

Do sieci trafił filmik, który robi furorę w Internecie. W takim „Mini Playback Show” wzięły udziały dzieciaki, które świetnie naśladowały zespół Iron Maiden. Możemy zatem zobaczyć szalejącego Bruce'a Dickinsona, strzelającego ze swojego basu Steve'a Harrisa czy pokazy akrobatyki a'la Janick Gers

Zadbano ponadto o ubrania, odpowiednie peruki czy instrumenty. Jest nawet specjalny podest z logo kapeli. W skrócie: o niczym nie zapomniano, dzięki czemu Ironi mogą mieć powód do dumy, że oto właśnie rosną ich następcy. 

Poniżej możecie zobaczyć jak te małe szkraby wcieliły się w swoje role w numerze „Ghost of the Navigator”, który pochodzi z albumu „Brave New World”.

Mini Iron Maiden: „Ghost of the Navigator”

Ironi ruszają w trasę

Muzycy Iron Maiden mają przed sobą bardzo pracowity rok, bo już 22 kwietnia 2017 roku ruszą w kolejną, Europejską część trasy, podczas której promują wydany w 2015 roku dwupłytowy album „The Book Of Souls”. W jej ramach grupa da między innymi aż 12 koncertów w rodzinnej Wielkiej Brytanii. Latem zespół przeniesie się do Stanów Zjednoczonych i Kanady, na kolejną część trasy.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także