Ed Sheeran doczeka się filmu dokumentalnego. Zwiastun w sieci [WIDEO]

/ 20 lipca, 2018

Jak możemy przeczytać w zapowiedziach, obraz zatytułowany „Songwriter” będzie opowiadał m.in. o dzieciństwie Eda Sheerana, początkach kariery, rozwoju muzycznym czy kulisach tworzenia ostatniego studyjnego albumu. Premiera dokumentu nastąpi 28 sierpnia w serwisie Apple Music. W filmie mają pojawić się również niepublikowane wcześniej prywatne nagrania z życia gwiazdora.

Ed Sheeran został ponownie oskarżony o plagiat

Reżyserem „Songwriter” jest kuzyn SheeranaMurray Cummings, dla którego będzie to debiut reżyserski. Śledził on pracę artysty w studiach nagraniowych oraz filmował go w trakcie tras koncertowych w ostatnich latach. Dokument został pokazany po raz pierwszy na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym odbywającym się w Berlinie.

Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem nadchodzącej produkcji:

Sheeran rządzi!

Według zestawieniu portalu Pollstar Ed Sheeran jest najlepiej zarabiającym muzykiem pierwszego półrocza 2018 roku, który podczas trwającej wciąż trasy koncertowej zarobił ponad 200 milionów dolarów. Artysta tym samym wyprzedził chociażby Bruno Marsa czy formację The Rolling Stones.

Przypomnijmy na samym końcu: Sheeran wystąpi w tym roku w naszym kraju i to dwukrotnie. Muzyk zagra na warszawskim stadionie PGE Narodowy 11 i 12 sierpnia. Bilety na oba koncerty są już wyprzedane.

Ed Sheeran ma na koncie trzy albumy. Wydany w 2011 roku „+” rozszedł się na świecie w nakładzie przekraczającym 4 miliony egzemplarzy. „x” z 2014 osiągnął nakład ponad 14 milionów. Natomiast „÷” z 2017 już pokrył się Platyną w USA oraz 9-krotną Platyną w Wielkiej Brytanii.

Artysta zapowiedział w rozmowie z podcastem „George Ezra And Friends”, że jego nowy album nie będzie popowy. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kiedy możemy spodziewać się premiery kolejnego studyjnego albumu Sheerana

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także