Ed Sheeran i Dave Chappelle wykonali przebój Radiohead [WIDEO]

/ 27 września, 2017

Do zdarzenia doszło, kiedy Ed Sheeran występował w klubie Eighteenth Street Lounge, świętując 30-lecie działalności scenicznej Dave’a Chappelle’a. Obaj artyści postanowili zaskoczyć czymś publiczność.

Nocny Kochanek ma nowego perkusistę

Ed Sheeran i Dave Chappelle wzięli na warsztat utwór „Creep” pochodzący z debiutanckiej płyty Radiohead. Później wykonali także „SuperstitionSteviego Wondera. Oba wykonania możecie obejrzeć poniżej.

Ed Sheeran i Dave Chappelle – „Creep”

Ed Sheeran i Dave Chappelle – „Superstition”

Zarówno Sheeran jak i Chappelle lubią razem ze sobą występować. Pojawili się już na scenie w 2015 roku w Londynie na afterparty po koncercie Sheerana na Wembley.

Ed Sheeran aktualnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów z pogranicza muzyki pop i rock. Po wydanych w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku albumie „x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „÷”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single „Shape Of You” i „Castle On The Hill” tuż po premierze stały się najczęściej odtwarzanymi utworami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w historii serwisu.

11 i 12 sierpnia 2018 roku Ed Sheeran wystąpi na dwóch koncertach w Polsce, na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Bilety na oba występy rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Ed Sheeran ma za sobą także występ w szalenie popularnym serialu „Gra o tron”. Wystąpił on w odcinku nadanym 16 lipca 2017 roku. Artysta pojawił się w scenie, w której w lesie z kompanami śpiewa piosenkę z tekstem „dłonie ze złota są zawsze zimne/ lecz dłonie kobiety są ciepłe”. Jedna z postaci mówi mu: „Ładna piosenka, nigdy jej nie słyszałam”. Na co postać grana przez Eda odpowiada: „Jest nowa”.

Fragment z występem Eda Sheerana możecie obejrzeć poniżej.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także