Ed Sheeran i Taylor Swift ponownie połączyli siły. Posłuchaj ich wspólnego utworu [WIDEO]

/ 11 lutego, 2022

W sieci pojawił się kolejny współny utwór Eda Sheerana i Taylor Swift.


Ed Sheeran i Taylor Swift, serdeczni przyjaciele i uwielbiający ze sobą współpracować artyści, raz jeszcze połączyli siły. Efektem najnowszej, czwartej już oficjalnej kooperacji wokalistów jest duet „The Joker And The Queen”.

Oryginalna piosenka „The Joker and the Queen” pojawiła się na ostatniej płycie Anglika, „=”. Już podczas pracy nad numerem, Ed myślał o zaproszeniu do nagrania Taylor Swift. Udało się, ale trochę później.

Autorami „The Joker And The Queen”Ed Sheeran, Taylor Swift, Johnny McDaid, Fred Gibson i Sam Roman, a nad brzmieniem czuwali Sheeran, Fred, Johnny McDaid i Romans. Ponadto w utworze na fortepianie i w chórkach pojawia się brat Eda, Matthew.

Duetowi towarzyszy pełen nostalgii teledysk z udziałem obsady, która wystąpiła w poprzednim wspólnym singlu Sheerana i Swift „Everything Has Changed”. Wideo stanowi kontynuację opowieści o 18-letnich dziś Avie i Jacku, którzy wybierają się na studia i przeżywają kolejne przygody. Za reżyserię klipu odpowiada Emil Nava.

Sheeran i Swift wcześniej nagrali razem piosenki „Everything Has Changed” (2012), „End Game” (2017) oraz „Run” („Taylor’s Version”, 2021).

KOMENTARZE

Przeczytaj także