Edyta Bartosiewicz zaskoczyła fryzurą w stylu Ramones [FOTO]

/ 4 sierpnia, 2020

Edyta Bartosiewicz pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Fani od razu zauważyli podobieństwo do fryzury Johnny’ego Ramone z Ramones. Aby podkreślić podobieństwo Bartosiewicz założyła nawet koszulkę zespołu.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie.

W maju ukazał się album „Ten moment” Edyty Bartosiewicz. W rozmowie dla „Teraz Rocka” artystka przyznała, że wśród bogatych inspiracji znalazła się też fantastyka naukowa. W wywiadzie przeprowadzonym przez Jordana Babulę opowiedziała o swoich ulubionych filmach tego nurtu.

Bartosiewicz mówi:

Lubię filmy, w których jest drugie dno, głębsze przesłanie. „2001: Odyseja kosmiczna” Stanleya Kubricka to dla mnie świętość, oglądałam go naprawdę wiele razy – spokojnie ponad sto. Zawiera wiele intrygujących symboli i ma ponadczasowy przekaz. Podobnie „Matrix”, jedynka, film wręcz filozoficzny, który jest megametaforą losu człowieka – jego rozwoju, indywidualizacji, integracji wewnętrznej. Takie filmy uwielbiam. Nie łapię się natomiast na filmy uchodzące za dobre, ale skupiające się głównie na efektach specjalnych. Wolę sobie obejrzeć materiały zarejestrowane przez NASA.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W kioskach dostępny jest już sierpniowy numer „Teraz Rocka”, w którym znajdziecie  materiały o takich wykonawcach, jak Deep Purple, Lamb Of God, Bob Dylan, Bob Marley, Rush, Wojciech Waglewski, Blues Pills, Paul McCartney i Tim Bowness.

[SIERPNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Szukajcie takiej okładki.

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl

KOMENTARZE

Przeczytaj także