Elton John przemienia się… w rapera w reklamie słynnego batonika [WIDEO]

/ 31 sierpnia, 2018

Elton John w reklamie, z którą możecie zapoznać się poniżej, mówi słynny slogan charakterystyczny dla reklamy batona („głodny nie jesteś sobą”), a także śpiewa utwór „Don't Go Breaking My Heart” z 1976 roku, który nagrał w duecie z Kiki Dee. Gdy muzyk dostaje Snickersa zamienia się… w rapera Boogie i kontynuuje raperską bitwę. 

Elton John nawołuje do bojkotu mediów społecznościowych

Wspomniany tekst w reklamach batonika pojawił się w 2010 roku. W przeszłości w filmowym cyklu Snickersa wystąpili m.in. Aretha Franklin, Liza Minnelli, Rowan Atkinson, Danny Trejo czy Willem Dafoe (jako Marilyn Monroe). 

Jak możemy się dowiedzieć – Elton John odegrał kluczową rolę w obsadzie poniższej reklamy. Muzyk wziął udział w kilku przesłuchaniach i razem z reżyserem Andreasem Nilssonem wybrali akurat tego rapera:

Koncert w Polsce i film 

Elton John ogłosił w styczniu, że wyrusza w pożegnalną trasę koncertową, zanim na dobre pożegna się ze sceną, która ma trwać trzy lata. Farewell Yellow Brick Road rozpocznie się w Stanach Zjednoczonych. W ramach tej trasy artysta zagra 4 maja 2019 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Natomiast 31 maja przyszłego roku do kin trafi film, który zainteresuje z pewnością fanów Johna, zatytułowany „Rocketman”, co kilka dni temu potwierdziła oficjalnie wytwórnia Paramount.

Czego możemy spodziewać się po tym obrazie?

Robimy film o czasach w których kształtował się talent Eltona Johna. Wszyscy myślą, że to będzie film biograficzny. Tym czasem to jest raczej musical z elementami fantasy

– powiedział Taron Egerton, odtwórca głównej roli, czyli aktor znany chociażby z serii „The Kingsman”. Walijczyk wystąpił również w filmie „Eddie zwany orłem”, który wyreżyserował Dexter Fletcher, odpowiedzialny za nadchodzący film, który pracował ostatnio również przy innym muzycznym projekcie, a mianowicie filmie „Bohemian Rhapsody” o formacji Queen.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także