Eminem wydał niespodziewanie nowy studyjny album [AUDIO]

/ 31 sierpnia, 2018

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Eminem, który w grudniu zeszłego roku wydał swój dziewiąty studyjny album zatytułowany „Revival”, sprawił niespodziankę wszystkim swoim miłośnikom. Nowa płyta rapera, „Kamikaze”, jest już w sieci. Znalazło się na niej 13 premierowych kompozycji. Starałem się tego nie przeintelektualizować, bawcie się – napisał muzyk na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. 

Producentami wykonawczymi najnowszej płyty jest sam Eminem oraz Dr. Dre. Wśród zaproszonych gości przez słynnego rapera znaleźli się Royce Da 5’9”, Joyner Lucas i Jessie Reyez. Warto także wspomnieć, że współautorem utworu „Greatest” jest Kendrick Lamar, natomiast przy kompozycji „Fall” rapera wsparł Justin Vernon z indiefolkowej formacji Bon Iver, a przy „Normal” w gronie autorów dopisano również Little Dragon.

Na krążku „Kamikaze” znalazł się m.in. utwór „Venom”, który został stworzony na potrzebę ścieżki dźwiękowej do filmu o tym samym tytule, będący ekranizacją komiksu. 

Z całym krążkiem – który jest dostępny na najważniejszych platformach streamingowych – możecie zapoznać się poniżej:

Warto też zwrócić uwagę na okładkę dziesiątej płyty Eminema. Jest ona czytelnym nawiązaniem do klasycznego krążka grupy Beastie Boys zatytułowanego „Licensed to III” z 1986 roku.

Wspomniany wcześniej album „Revival” – pomimo chłodniejszych recenzji zarówno ze strony dziennikarzy muzycznych, jak i samych fanów – był siódmym krążkiem Eminema z rzędu, który w Stanach Zjednoczonych dotarł na szczyt listy przebojów. Ciekawe czy najnowsza propozycja rapera również okaże się ogromnym sukcesem komercyjnym!

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także