Emma Blackery, znana jutuberka, zapowiada album [WIDEO]

/ 11 sierpnia, 2018

Urodzona w 1991 roku w Wielkiej Brytanii, Emma Blackery prowadzi swój kanał na YouTube od 2010 roku. Jej filmy obejrzało ponad 131 milionów osób, od kilku lat prowadzi też karierę muzyczną i ma na koncie kilka płyt EP. Jeszcze w sierpniu ukaże się jej debiutancki album długogrający.

Jej debiutancka płyta nosi tytuł „Villains” i ukaże się 31 sierpnia 2018 roku na CD, winylu i kasecie magnetofonowej. Znajdą się na niej następujące utwory:

 1. Villains Pt. 1
 2. Dirt
 3. Agenda
 4. Fake Friends
 5. Icarus
 6. Take Me Out
 7. Petty
 8. Third Eye
 9. What I Felt With You
 10. Burn The Witch
 11. Villains Pt. 2

Autorką wszystkich piosenek jest Emma Blackery i jak sama twierdzi, opowiadają one o jej przeżyciach z ostatniego roku:

Single, które wybrałam, opowiadają tę historię, choć cały album robi to znacznie bardziej dogłębnie. Przedstawiają etapy, przez które przeszłam zeszłego lata: gniew, arogancja, refleksja, brak zaufania. Pokazują, jak na oczach ludzi traciłam przyjaciół.

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy utwór promujący wydawnictwo, zatytułowany „Dirt”.

Pierwsza płyta EP Emmy, „Human Behaviour”, została wydana w 2012 roku. Od tamtej pory wydała w sumie pięć płyt EP, ostatnia z nich, „Magnetised”, dotarła do 63. miejsca brytyjskiej listy przebojów. Emma prowadzi trzy kanały na platformie YouTube, jest także autorką książki „Feel Good 101: The Outsiders' Guide to a Happier Life”, wydanej w 2017 roku.

rf | fot. Rachel Jones

KOMENTARZE

Przeczytaj także