Enslaved zaprezentowali utwór zapowiadający nowy album [WIDEO]

/ 22 maja, 2020

Fani Enslaved od 2017 roku, czyli premiery płyty „E”, czekają na wieści o nowej płycie. Kilka tygodni temu się doczekali, ale na razie jedynie pierwszych informacji dotyczących tego wydawnictwa. Niedawno Norwegowie poinformowali, że ich nowy album zatytułowany został „Utgard” i będzie miał swoją premierę jesienią tego roku. Płyta ukaże się na rynku nakładem Nuclear Blast.

„Utgard” nie jest bajką, jest ważną częścią umysłu i otaczającego cię świata, trwa od zarania ludzkości. Przyjęcie do wiadomości, że jest to istotna część naszego życia, zainspirowało nas do dogłębnego przyjrzenia się temu zjawisku. Życzymy udanej podróży do zewnętrznych granic umysłu.

– napisał zespół o najnowszej płycie.

Wówczas muzycy zapowiedzieli, że 22 maja pojawi się pierwszy utwór zapowiadający ich nową płytę. Słowa dotrzymali i dziś opublikowali singiel „Homebound”, do którego powstał oficjalny teledysk:

Na album złoży się dziewięć premierowych kompozycji, których tytuły właśnie poznaliśmy:

  1. Fires In The Dark
  2. Jettegryta
  3. Sequence
  4. Homebound
  5. Utgardr
  6. Urjotun
  7. Flight Of Thought And Memory
  8. Storms Of Utgard
  9. Distant Seasons

%%REKLAMA%%

Poniżej okładka, którą przygotował Truls Espedal:


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także