Enter Shikari pokazał kolejny singel zapowiadający nową płytę

/ 9 marca, 2023
fot. Jamie Waters


Poznaliśmy nowy singel zapowiadający najnowszy album Enter Shikari.


Nowy album Enter Shikari ukaże się 21 kwietnia 2023 roku pod tytułem „A Kiss For The Whole World”. Poznaliśmy singel do najnowszego utworu, zatytułowanego „Bloodshot„.

Wokalista i producent Rou Reynolds wyjaśnia znaczenie utworu:

Każdego dnia wydaje mi się, że zadaję sobie pytanie: „Czy ten artykuł jest stronniczy?”, „Czy to twierdzenie jest prawdziwe?”, „Czy powinienem być bardziej wściekły z powodu tego problemu? Lub mniej wściekły?”, „Czy jestem manipulowany? Sprowokowany? Zradykalizowany przez moje własne ‘plemię’?

„Bloodshot” opowiada o tym, jak trudno jest znaleźć prawdę i jak łatwo przestać myśleć samodzielnie i po prostu powtarzać mantry grupowe mantry. Wszyscy są tak cholernie źli na innych i to jest wyczerpujące. Wygląda na to, że głównym celem mediów społecznościowych jest obecnie zaprogramowanie nas do nienawiści.

Enter Shikari – A Kiss For The Whole World – lista utworów:

 1. A Kiss for the Whole World
 2. (pls) set me on fire
 3. It Hurts
 4. Leap into the Lightning
 5. feed yøur søul
 6. Dead Wood
 7. Jailbreak
 8. Bloodshot
 9. Bloodshot (Coda)
 10. goldfĭsh ~
 11. Giant Pacific Octopus (i don’t know you anymore)
 12. giant pacific octopus swirling off into infinity…

Limitowane formaty nowego albumu dostępne będą w pakiecie z Live From Alexandra Palace 3, płytą koncertową & DVD, które nagrane zostały na żywo w grudniu 2021 roku podczas wyprzedanego koncertu zespołu w Londynie dla 10 000 fanów.

KOMENTARZE

Przeczytaj także