Eric Clapton opublikował ostry protest song. Na celowniku m. in. politycy

/ 29 sierpnia, 2021


Eric Clapton ubrał swoje przekonania w słowa piosenki pod tytułem „This Has Gotta Stop”.


Eric Clapton opublikował nowy utwór zatytułowany „This Has Gotta Stop”. W piosence odnosi się między innymi do działań różnych rządów na świecie w związku z lockdownomi i szczepieniami. Clapton zarzuca im manipulację i ograniczanie swobód.

Utworu „This Has Gotta Stop” możecie posłuchać poniżej.

Eric Clapton w ostatnim czasie w mediach dawał jasno do zrozumienia, że nie popiera sposobu, w jaki różne rządy starają się walczyć z covid. Artysta także krytykuje szczepionki. Wprawdzie sam się zaszczepił, ale doświadczył ostrej reakcji na szczepionkę. Jak mówił:

Przyjąłem pierwszą dawkę AZ i od razu wystąpiły ostra reakcje, które utrzymywały się przez dziesięć dni. Poinformowano mnie, że na kolejną dawkę muszę czekać do dwunastu tygodni. Już po sześciu otrzymałem ofertę kolejnego zastrzyku AZ, ale już z nieco większą świadomością niebezpieczeństwa. Reakcja była katastrofalna. Moje ręce i stopy były albo lodowate i odrętwiałe, albo płonęły. Były bezużyteczne przez jakieś dwa tygodnie. Bałem się, że już nigdy nie zagram (cierpię na neuropatię obwodową i nigdy nie powinienem zbliżać się do igły). Ale propaganda mówi, że szczepionka jest bezpieczna dla każdego…

Eric Clapton oznajmił też, że nie będzie grał koncertów tylko dla zaszczepionych fanów, nazywając takie praktyki dyskryminacją publiczności.

KOMENTARZE

Przeczytaj także