„Euforia”. HBO pokazało zwiastun 2. sezonu serialu [WIDEO]

/ 21 grudnia, 2021

Zapowiedziane na styczeń nowe odcinki serialu „Euforia” w końcu doczekały się oficjalnego zwiastuna.


Jeden z najgłośniejszych seriali HBO ostatnich lat, „Euforia”, powróci z drugim sezonem już 10 stycznia 2022. Doceniona trzema nagrodami Emmy produkcja w końcu doczekała się oficjalnego zwiastuna.

HBO opublikowało właśnie poniższe wideo, w którym zarysowano fabułę 2. serii popularnej produkcji:

https://youtu.be/JdwZwrs8Qt0

W „Euforii” występują Zendaya, Hunter Schafer, Jacob Elordi, Sydney Sweeney czy Algee Smith. Pierwsza z wymienionych nagrodzona została nagrodą Emmy za wykreowanie postaci Rue Bennett. Ponadto serial doceniony został w dwóch kategoriach: „Najlepsza oryginalna muzyka i słowa (Labrinth)” oraz „Najlepsza współczesna charakteryzacja (naturalna)”.

Euforia” to serial, w którym życie dzisiejszej młodzieży pokazane jest bez tabu. Główną bohaterką jest Rue Bennett, 17-letnia dziewczyna, która właśnie opuściła odwyk, na który trafiła po przedawkowaniu narkotyków. Po wyjściu z odwyku nie zamierza jednak zerwać z narkotykami i natychmiast wraca do nałogu. Jej koleżanki i koledzy również nie należą do abstynentów – narkotyki, alkohol, przypadkowy seks na imprezach, sexting, oglądanie pornografii i przemoc to proza ich codziennego życia. Z produkcją wiążę się wiele kontrowersji.

Twórcą „Euforii” jest Sam Levinson. Serial powstał na podstawie książki o tym samym tytule.

KOMENTARZE

Przeczytaj także