Evan Rachel Wood: Marilyn Manson jest niebezpieczny

/ 16 marca, 2022


Aktorka twierdzi, że próbuje przestrzec innych przed Marilynem Mansonem.

Evan Rachel Wood pojawiła się w programie „The View”, w którym opowiedziała o swoim związku z Marilynem Mansonem oraz o filmie „Phoenix Rising”, w którym zarzuca muzykowi, że znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie.

Evan wystąpiła w filmie „Phoenix Rising”, w którym przedstawia swoją relację z Marilynem Mansonem. W „The View” powiedziała, dlaczego postanowiła nakręcić taki film:

Nie robię tego, żeby się oczyścić. Robię to, żeby chronić innych. Robię to, żeby ostrzec, że to jest niebezpieczna osoba i żeby nikt się do niej nie zbliżał.

2 marca Marilyn Manson złożył pozew przeciwko Evan Rachel Wood. Manson zarzuca swojej byłej partnerce celowe zadawanie cierpienia emocjonalnego, zniesławienie, oszustwo komputerowe i podszywanie się w Internecie. Manson twierdzi, że Wood spiskowała przeciwko niemu, żeby zniszczyć jego karierę. Miała między innymi zatrudnić agenta FBI, żeby stworzył fałszywy list, mający świadczyć o „zastraszaniu” ofiar przez Mansona i o toczącym się przeciwko niemu śledztwie FBI. Wood miała też „świadomie składać fałszywe zeznania, w tym to że Brian Warner sfilmował napaść seksualną na osobę nieletnią”.

Manson też niedawno opublikował oświadczenie następującej treści:

Nadejdzie czas, kiedy będę mógł podzielić się tym, co działo się w minionym roku. Do tego czasu pozwolę, aby fakty mówiły same za siebie.

Dwuczęściowy film „Phoenix Rising” miał swoją premierę 15 marca na HBO Max.

KOMENTARZE

Przeczytaj także