Evanescence zapowiada internetowy koncert. Kiedy się odbędzie?

/ 24 września, 2020

Branża koncertowa wciąż nie została całkowicie odblokowana, a kolejni wykonawcy szukają sposobów na kontakt ze swoimi fanami. Zespół Evanescence planuje zagrać internetowy koncert, żeby znów mieć – nawet tak ograniczony – kontakt ze swoimi słuchaczami. O tych planach w programie „Way Too Early” mówiła Emy Lee:

Wciąż nad tym pracujemy, ale na pewno jakoś to rozwiążemy. Cały ten rok skupiamy się na znalezieniu sposobu na robienie tego, co zwykle robimy. To duże wyzwanie, ale podobało nam się ono – szukanie rozwiązań, które pozwolą nam na dotarcie do ludzie, łączenie się z nimi, jednocześnie będąc zamkniętymi w domach. Planujemy zorganizować wirtualny koncert, który odbędzie się w domach muzyków, a który będzie transmitowany na cały świat. Większość z nas jest w USA, ale jeden członek zespołu jest w Niemczech.

Wokalistka zdradziła, że wstępnie zaplanowano, że wspomniany internetowy koncert odbędzie się już w październiku.

%%REKLAMA%%

Evanescence opublikowało już kilka utworów zapowiadających nowe wydawnictwo. Album „The Bitter Truth” ma mieć swoją premierę w 2021 roku. Nie znamy jeszcze większości szczegółów związanych z tą płytą, ale zespół niedawno pokazał jej okładkę:

W związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 oraz na mocy decyzji służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zdrowie publiczne, co-headlinerska trasa Within Temptation Evanescence została jakiś czas temu przeniesiona na jesień 2021 roku.

Polski koncert obu zespołów odbędzie się 12 września 2021 roku w Arenie Gliwice

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także