Ewakuacja w trakcie koncertu Korteza. Wezwano straż pożarną [WIDEO]

/ 23 października, 2018

Kortez występował wczoraj w chorzowskim Teatrze Rozrywki, jednak jego koncert został przerwany, a widzów ewakuowano. Nikomu nic się nie stało.

Jak podaje „Dziennik Zachodni” koncert przerwano, gdyż uruchomił się alarm przeciwpożarowy. Jego uruchomienie mogło być wynikiem awarii lub reakcją na sztuczną mgłę, którą wykorzystywano w trakcie koncertu. Fani zostali ewakuowani, a na miejsce przybyła straż pożarna. Po zbadaniu sytuacji koncert wznowiono.

Teatr Rozrywki, w którym odbywał się koncert, jeszcze w trakcie akcji opublikował komunikat:

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo naszej widowni musieliśmy uruchomić procedurę ewakuacji budynku w trakcie trwającego koncertu Kortez – Gość specjalny Panieneczki / Teatr Rozrywki / Chorzów / 22.10 / SOLD OUT

Przepraszamy za zaistniałą sytuację – po sprawdzeniu budynku przez Straż Pożarną będziemy mogli kontynuować wieczór, niestety z uwagi na trwające procedury – nie możemy jasno powiedzieć kiedy to nastąpi.

Wszyscy staramy się, aby było to możliwe szybko!

Bezpieczeństwo widza to dla nas priorytet, choć rozumiemy, że w tej sytuacji wiąże się to z nieprzyjemną dla Widowni sytuacją.

Więcej informacji podamy niebawem.

Sam artysta odniósł się to sprawy krótko na swoim Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ponoc za dużo dymu..

Post udostępniony przez Kortez (@kortez_z)

Kortez promuje aktualnie wydany we wrześniu 2018 roku mini album zatytułowany „Mini dom”, będący suplementem do płyty „Mój dom” z 2017 roku, która zdobyła szczyt OLiS i pokryła się podwójną platyną.

rf | fot. Hubert Misiaczyk

KOMENTARZE

Przeczytaj także