Exodus przekłada premierę płyty z powodu choroby perkusisty

/ 28 kwietnia, 2021

Niedawno poinformowano, że u perkusisty Toma Huntinga zdiagnozowano nowotwór. Zespół postanowił z tego powodu przesunąć premierę płyty.

Kilkanaście dni temu Tom Hunting opublikował oświadczenie, w którym napisał, że zdiagnozowano u niego raka płaskonabłonkowego w żołądku. Muzyk napisał:

Dzisiaj rozpoczynam leczenie raka płaskonabłonkowego. Rak został zdiagnozowany w lutym w górnej części mojego żołądka. Mówię o tym publicznie, żeby zwiększyć świadomość chorób żołądka i przełyku. Jeśli problemy się utrzymują, idźcie się zbadać. Usłyszeliście złą wiadomość, to teraz dobra: czuję się świetnie! Pokonam tego raka! Mam wspaniałych lekarzy i sprzęt. Jestem gotowy do walki.

W tych okolicznościach zespół Exodus poinformował, iż przekłada premierę płyty „Persona Non Grata” na listopad tego roku. Powodem jest właśnie choroba Huntinga. Pozostali członkowie formacji chcą poczekać, aż perkusista dojdzie do siebie po trudnej walce z nowotworem.

Liczą bowiem, że będzie on mógł dołączyć do nich na trasie promującej płytę. Nie wyobrażają sobie bowiem, że ktoś inny zasiadłby ze perkusją podczas promocji „Persona Non Grata”. Informację na ten temat przekazał w ostatnim wywiadzie wokalista Exodus, Steve „Zetro” Souza.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także