Fall Out Boy z drugim singlem z najnowszej, zapowiedzianej na marzec płyty [WIDEO]

/ 26 stycznia, 2023

W sieci pojawił się właśnie utwór pt. „Heartbreak Feels So Good”. To kolejna zapowiedź nowej płyty Fall Out Boy.


Formacja Fall Out Boy ogłosiła niedawno premierę swojego ósmego studyjny albumu. „So Much (For) Stardust” ukaże się 24 marca 2023 roku. Płyta została wyprodukowana przez Neala Avrona.

„Heartbreak Feels So Good” jest drugim numerem zwiastującym wydawnictwo:

Dzięki technologii tworzenie płyt w obecnych czasach stało się łatwe i szybkie. Nie ma w tym nic złego, a pewna spontaniczność z tym związana może być bardzo ekscytująca. Ale chcieliśmy wrócić do sposobu, w jaki kiedyś pracowaliśmy. Chcieliśmy zrobić płytę, która była naprawdę pieczołowicie wykonana – rozmyślna i cierpliwie prowadzona. Jakby ktoś ugotował ci zniuansowany posiłek. Rzadko bywam dumny, ale jestem całkiem dumny z tej płyty.

– powiedział Patrick Stump.

„So Much (For) Stardust” to powrót zespołu na wielu frontach – jednym z nich jest ponowne spotkanie z uznanym producentem Nealem Avronem, z którym zespół pracował przy trzech poprzednich albumach („From Under the Cork Tree”,” Infinity on High”, „Folie à Deux”).

„So Much (For) Stardust” to następca wydanej w 2018 roku płyty „M A  N  I  A„, która zapewniała Fall Out Boy nominację do Grammy. Album był trzecim z rzędu i czwartym w ogóle, który dotarł szczyt listy sprzedaży w Stanach Zjednoczonych.

KOMENTARZE

Przeczytaj także