Fan Toola poprosił Eddiego Van Halena o zrobienie zdjęcia. Nie wiedział, kim jest

/ 23 października, 2019

Eddie Van Halen jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów świata wielokrotnie proszony był o zdjęcia z fanami. Ale czy wcześniej zdarzyło mu się, żeby fan innego zespołu poprosił go o… zrobienie zdjęcia ze sceną? Do takiej sytuacji doszło przed koncertem Toola w Los Angeles.

Zobacz zdjęcie Eddiego Van Halena, które wywołało poruszenie w sieci

Eddie Van Halen wybrał się na koncert zespołu Tool. Kiedy siedział na trybunach podszedł do niego pewien człowiek, prosząc o zrobienie mu zdjęcia. Poinformował o tym syn Eddiego, Wolfgang, który uwiecznił sytuację na zdjęciu:

Jakiś facet zapytał mojego tatę, czy zrobi mu zdjęcie na tle sceny. Nie miał pojęcia do kogo się zwrócił. Był to mój ulubiony moment z całego koncertu Tool.

Eddie Van Halen, mimo że od kilku lat nie występuje na scenie sprawia wrażenie, że ma się dobrze, choć od dłuższego czasu walczy z nowotworem.

Jak podaje cytowane przez „TMZ” źródło:

Eddie twierdzi, że nabawił się nowotworu od metalowej kostki do gitary, której używał ponad 20 lat temu. Najwyraźniej lubił ją trzymać w ustach i to ona mogła być przyczyną raka, mimo że też dużo palił. W 2000 roku, tuż po tym jak zdiagnozowano u niego chorobę, lekarze usunęli mu 1/3 języka.

Chorobę u Eddiego zdiagnozowano prawie 20 lat temu. W późniejszych latach komórki nowotworowe dokonały przerzutów na gardło.

%%REKLAMA%%

Według „TMZ” Eddie Van Halen w ostatnich pięciu latach regularnie udaje się do Niemiec, gdzie poddaje się radioterapii, która zatrzymuje rozwój choroby.

rf | fot. Laurence Faure (Blogueuse)

KOMENTARZE

Przeczytaj także