Fan wtargnął na scenę podczas koncertu Jaya-Z i Beyonce [WIDEO]

/ 27 sierpnia, 2018

The Carters, czyli Jay-Z i Beyonce, są w trakcie przynoszącej gigantyczne dochody trasy koncertowej On The Run II. Po serii koncertów w Europie, w tym występie na wyprzedanym stadionie PGE Narodowy w Warszawie, para przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuuje pełen sukcesów pochód.

Pod koniec koncertu w Atlancie, podczas utworu „Apeshit”, gdy Jay-Z i Beyonce skierowali się za kulisy, na scenę wskoczył fan i podążył za nimi. Obecni na scenie tancerze szybko zareagowali i pobiegli za nim. Fan został zatrzymany przez ochronę i oddany w ręce policji. Ta, po spisaniu jego danych, wypuściła go na wolność. Carterowie zapewnili, że nic złego im się nie stało i nie zamierzają wnosić oskarżenia.

Poniżej możecie obejrzeć zapis wideo z tego incydentu.

Trasie towarzyszy wydany bez żadnej zapowiedzi album „Everything Is Love” pod szyldem The Carters. Album najpierw pojawił się na platformie Tidal, potem ukazał się także na CD. Znalazło się na nim dziewięć premierowych kompozycji, w tym wydany na singlu „Apeshit”. Płyta rozeszła się w nakładzie przekraczającym 70 tysięcy egzemplarzy i dotarła do 2. miejsca notowania „Billboard”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także