Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni znowu przeniesiony [NOWA DATA]

/ 5 sierpnia, 2020

Komitet Organizacyjny Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zadecydował, że impreza nie odbędzie się w listopadzie. Podano nową datę festiwalu: jest to 8-12 grudnia 2020 roku. Jednocześnie do konkursu została włączona nowa sekcja: Konkurs Filmów Mikrobudżetowych.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne w tym roku festiwal przyjmie inną formułę. Pokazy filmowe będą odbywały się z udziałem dziennikarzy, ale bez udziału publiczności, a konferencje prasowe będą transmitowane online.

%%REKLAMA%%

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedna z najważniejszych imprez filmowych w Polsce. Odbywa się od 1974 roku (zwycięzcą pierwszej edycji był „Potop”). Główną nagrodą festiwalu są Złote Lwy.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

rf | fot. Tomasz Sienicki

KOMENTARZE

Przeczytaj także