Film „Harley Quinn: Ptaki Nocy” na szczerym zwiastunie [WIDEO]

/ 9 kwietnia, 2020

Nie ma wątpliwości, że „Harley Quinn: Ptaki Nocy” nie było filmem idealnym. Produkcja spotkała się z mieszanymi recenzjami, a także stosunkowo niewielkim zainteresowaniem. Z powodu pandemii koronawirusa została przeniesiona do VOD.

Film może jednak pochwalić się udziałem w pewnej popularnej serii, którą znajdziecie na YouTube. „Szczery zwiastun” filmu pokazuje jego niedociągnięcia i błędy. Jak przekują twórcy kanału, była to reakcja na liczne prośby ze strony fanów. Co wyśmiano? Sprawdźcie:

„Harley Quinn: Ptaki Nocy” trafiło do kin 25 stycznia tego roku (w Polsce 7 lutego), a jego pełen i oryginalny tytuł to „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”. Główną rolę w produkcji wyreżyserowanej przez Cathy Yan zagrała Margot Robbie.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także