Film „Sala samobójców. Hejter” dwa tygodnie po premierze trafił do sieci

/ 18 marca, 2020

Film „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy miał swoją kinową premierę 6 marca. Produkcja spotkała się z bardzo optymistycznymi recenzjami. W związku z obecną sytuacją, z powodu epidemii koronawirusa, zamknięto wszystkie kina. Dystrybutor postanowił już teraz udostępnić film w sieci.

Od dziś „Sala samobójców. Hejter” do obejrzenia jest w płatnej ofercie serwisu Player.pl oraz na Canal+. Na pierwszym z wymienionych film dostępny będzie za 35 złotych przez pierwsze 48 godzin. Dziś wieczorem produkcja pojawi się również na VoD Canal+, do którego dostęp kosztuje 25 złotych.

%%REKLAMA%%

„Sala samobójców. Hejter” to kontynuacja „Sali samobójców”, debiutanckiego filmu Jana Komasy sprzed 10 lat. Nowy film opowiada historię Tomka (Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparcia.

Przez pierwszy weekend film w kinach obejrzały 143 tysiące widzów.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także