Fit For A King zagrają w Polsce w 2023 roku. Co za supporty! [DATA, BILETY]

/ 12 maja, 2023

Właśnie ogłoszono polski koncert zespołu Fit For A King.


Fit For A King powracają do Europy w roli headlinera i 7 grudnia, w ramach trasy promującej ich ostatnie wydawnictwo „The Hell We Create”, wystąpią w warszawskim klubie Proxima.

Gośćmi na europejskich wojażach Amerykanów będą Emmure, Thrown oraz The Gloom In The Corner.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 15.05 o godzinie 11:00. Dostępne będą między innymi na winiarybookings.pl.

Fit For A King potrafią znaleźć idealny balans pomiędzy muzycznym ciężarem i melodiami. Na swoim najnowszym, wydanym w zeszłym roku albumie „The Hell We Create” zespół rozmyśla nad życiowymi traumami i tragediami i jednocześnie zastanawia się nad sposobem stłumienia związanego z nimi bólu. Amerykanie niespełna rok po swoim występie we Wrocławiu przed The Amity Affliction ponownie zagrają w Polsce, tym razem w roli headlinera!

Na scenie klubu Proxima zobaczymy również dowodzoną przez Frankiego Palmeriego formację Emmure, która w 2020 roku wydała swoją ostatnią jak dotąd płytę „Hindsight”. Brutalność, chwytliwy beatdown i przede wszystkim uderzająca szczerość – ta mieszanka powinna już przekonać do tego, że koncertu grupy trzeba po prostu doświadczyć na własnej skórze.

Wieczór otworzą szwedzki Thrown, które w swojej twórczości miesza brutalnego metalcore’a z hardcorem oraz australijskie The Gloom In The Corner, które promować będzie swój ostatni album „Trinity”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także